2015 m. lapkričio 19 d., ketvirtadienis

Seime vyks konferencija apie psichoaktyvių medžiagų vartojimą mokymo įstaigose

Lapkričio 30 d., pirmadienį, Seime rengiama konferencija „Psichoaktyvių medžiagų vartojimo prevencija bendrojo ugdymo institucijose“ (III r. Konferencijų salė). Pradžia – 10 val. 

Renginį organizuoja Narkomanijos ir alkoholizmo prevencijos komisija, Švietimo ir mokslo ministerija, Specialiosios pedagogikos ir psichologijos centras ir Ugdymo plėtotės centras. 

Konferencijos tikslas – aptarti aktualius psichiką veikiančių medžiagų vartojimo prevencijos klausimus, alkoholio, tabako ir kitų psichiką veikiančių medžiagų vartojimo naująsias tendencijas, pavojus ir daromą žalą mokiniams bei visai visuomenei, priemones, kurių būtina imtis mokyklų vadovams, savivaldybių administracijoms ir kitoms valstybės institucijoms siekiant sukurti saugesnę aplinką mokyklose ir užtikrinti vaiko gerovę. 

Renginio dalyvius pasveikins Švietimo ir mokslo ministrė Audronė Pitrėnienė, Seimo Sveikatos reikalų komiteto pirmininkė Dangutė Mikutienė, Seimo narkomanijos ir alkoholizmo prevencijos komisijos pirmininkė Larisa Dmitrijeva. 

Pranešimus skaitys švietimo ir mokslo viceministrė dr. Natalija Istomina, Narkotikų, tabako ir kontrolės departamento direktorė Inga Juozapavičienė, mokslininkai, praktikai, bendrojo ugdymo mokyklų bei kitų institucijų atstovai. 


Konferencija bus transliuojama Seimo interneto svetainėje.Vincė Vaidevutė Margevičienė,
Seimo Narkomanijos ir alkoholizmo prevencijos komisijos pirmininko pavaduotoja
Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos seniūno pavaduotoja
Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų Politinių kalinių ir tremtinių frakcijos pirmininkė